DŘEVOSTAVBY COUNCIL

Jsme rodinná firma, která klade důraz na kvalitu, originalitu a nadstandardní komunikaci s klientem. Naším cílem je, abychom společně s vámi vytvořili tým, jehož posláním bude postavit kvalitní dům přesně podle vašich představ.

Náš tým

Odborníci na dřevostavby, kteří se skvěle doplňují

Ing. Michal Morťanik
Ing. Michal Morťanik
Majitel společnosti a hlavní koordinátor všech projektů

Zabývá se navrhováním dřevostaveb, zkoumá rozdíly mezi zděnými stavbami a dřevostavbami z hlediska obyvatele, výhody a nevýhody jednotlivých konstrukcí u dřevostaveb a různých systémů vytápění. Vše se snaží ověřit vlastními zkušenostmi, bydlel v nových i starých zděných domech a ve dvou odlišných dřevostavbách. Dnes bydlí ve dřevostavbě, kterou si sám navrhl a postavil.

„Na dřevostavbách mě nejvíce baví jejich rychlá výstavba, vůně dřeva, příjemné klima a stěny, které neublíží vašim dětem. “

Ing. Martin Křivánek
Ing. Martin Křivánek
Vedoucí suché výstavby

Stavební inženýr s mnohaletou zkušeností v oboru dřevostaveb. Má za sebou desítky realizací dřevostaveb. Odborník na nejnovější trendy v oboru, zároveň však dokáže objektivně doporučit kvalitní vyzkoušená řešení. Člověk, na kterého se můžete obrátit prakticky s jakýmkoliv problémem v oboru dřevostaveb.¨

„Na dřevostavbách se mi líbí rychlost výstavby a jednoduché dosažení nízkoenergetického až pasivního standartu a v neposlední řadě i použití přírodních materiálů a tím výhodnost dřevostaveb oproti klasickým stavbám z pohledu udržitelného rozvoje.“

Ing. Michaela Pánková Kopecká
Ing. Michaela Pánková Kopecká
Projektant, vedoucí partnerské projekční a stavební kanceláře.

Zkušený odborník při navrhování a projektování staveb.

„Dřevostavby jsou pro mne stavby ekologické a zároveň ekonomické z pohledu rychlosti výstavby.“

Veronika Morťaniková
Veronika Morťaniková
Office manager

Dřevostavby neodmyslitelně patří k mému životu už více jak deset let, všem dřevostavbu vřele doporučuji. Dnes si například nedovedu představit, že bych bydlela jinak.

Proč stavět dřevostavbu právě s námi?

Osobní přístup a komunikace

Váš dům pro nás není jeden z mnoha, pro nás jste vždy vážení klienti a náleží Vám tak patřičná péče. Respektujeme Váš vkus, Vaše pocity a potřeby.

Dřevostavba od A do Z

Provedeme vás stavbou od začátku až do úplného konce - včetně veškeré administrativy, pokud budete chtít.

Kvalita za příznivou cenu

Preferujeme vždy kvalitu nad cenou, ale zároveň umíme najít řešení, které je kvalitní a zároveň cenově výhodné.

Dlouholeté zkušenosti

Náš realizační tým má na kontě desítky postavených dřevostaveb. Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem v oboru dřevostaveb. Jsme vám kdykoliv k dispozici.

Naše hlavní zásady

Ve firmě jsme si stanovili několik zásad, kterými se dobrovolně řídíme, abychom svým klientům dodávali ty nejlepší služby.

 • 1
  Ke klientům a partnerům přistupujeme upřímně a férově.
 • 2
  Vždy pracujeme v zájmu klienta, upozorníme a vysvětíme všechny možná rizika spojená s každým rozhodnutím klienta.
 • 3
  Klientům doporučujeme jen to, co jsme sami vyzkoušeli a věříme tomu.
 • 4
  Nevymlouváme se na podřízené nebo dodavatele.
 • 5
  Jsme profesionálové a vždy věříme v dohodu.

Kvalitu stavby hlídáme od začátku do konce

 • Odborný posudek projektového návrhu domu
  Projekty vždy navrhujeme či konzultujeme se zkušenými architekty a projektanty. Díky našim zkušenostem a použití pokročilého software zároveň umíme odhalit případné konstrukční chyby v projektech a rovnou navrhovat úpravy konstrukčních řešení tak, aby odpovídaly nárokům dřevostaveb.
 • Kvalifikovaný stavební dozor
  Každou stavbu dozoruje stavební inženýr, odborník na dřevostavby.
 • Prověření dodavatelé i materiály při výstavbě domu
  Při každé výstavbě spolupracujeme jen s prověřenými a zkušenými dodavateli a používáme výhradně kvalitní materiály a komponenty. Stavbu vždy provádí lidé, kteří mají dlouholeté zkušeností z oboru, jsou pravidelně školeni a také kontrolováni.