NAŠE SLUŽBY PŘI STAVBĚ DŘEVOSTAVEB

Stavba vlastního domu je jedním z velkých životních projektů. Není to jen o postavení nové dřevostavby, ale s projektem je spojena spousta nejrůznější administrativy a běhání po úřadech a bankách. S tím vším máme velké zkušenosti, které rádi využíváme pro své klienty tak, aby pro ně stavba domu byla krásnou životní etapou a nikoliv noční můrou.

S čím vám při stavbě dřevostavby rádi pomůžeme?

 • Posouzení pozemku a návrh umístění
  Přijedeme na váš pozemek a poskytneme obecné i konkrétní informace k umístění stavby dle světových stran, svahu, cest atd. a navrhneme konkrétní řešení. Můžeme Vám samozřejmě pomoci i s výběrem vhodného pozemku pro Váš dům nebo jen zkontrolujeme, zda jsou v pořádku přípojky, přístup k pozemku, popř. změříme svažitost pozemku.
 • Stanovení radonového indexu
  Zajistíme stanovení radonového indexu vašeho pozemku, měření probíhá před započetím stavebních prací v rámci jednoho dne. Dále zajistíme kontrolní měření a vyhodnocení výskytu radonu ve vašem domě – potřeba ke kolaudaci, měření probíhá týden v dokončeném domě.
 • Návrh domu
  Navrhneme vám dům podle vašich představ. Pomocí našeho firemního dotazníku zjistíme vaše primární představy a požadavky. Můžete nechat návrh domu samozřejmě na nás, většina našich klientů, bez projektu, má však alespoň hrubou představu o velikosti a dispozicích v interiéru a také o řešení střechy. Pokud už máte svou představu, společně vše "doladíme", abyste byli s vaším domem spokojeni.
 • Kompletní projektová dokumentace
  Vypracujeme pro vás kompletní projektovou dokumentaci ke stavebnímu povolení vč. 3D studie, pokud si budete přát. Případně pro Vás vypracujeme i prováděcí projekty. Naše výhoda je, že v případě potřeby umíme vytvořit projekty za relativně velmi krátkou dobu.
 • Financování
  Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné banky nebo spořitelny. Pokud budete chtít, domluvíme Vám spolupráci s kvalitními a ověřenými poradci, kteří vám odborně poradí a zařídí financování za výhodných podmínek. Doporučujeme mít na paměti, že úrokové sazby nejsou u výstavby domu nejdůležitějším parametrem při výběru vhodné banky.
 • Stavební řízení
  Vyřídíme pro vás všechny náležitosti a přílohy k územnímu a stavebnímu řízení až ke konečnému stavebnímu povolení. Navzdory informacím v mediích o zjednodušení procesu povolováni staveb, se situace stále zhoršuje. Pomůžeme vám se touto džunglí prokousat.
 • Výstavba
  Stavíme jak dřevostavby na klíč, tak hrubé dřevostavby, u kterých si můžete vybrat jakoukoliv dílčí práci nebo soubor prací od základů až po střechu a ty si sami zajistit nebo objednat u nás, a to i během výstavby. Umožňujeme našim klientům aktivně se podílet na výstavbě jejich domu. Stavíme z kvalitních a prověřených materiálů.
 • Čistírna odpadních vod
  Pomůžeme vám s výběrem výrobce a typu ČOV, zajistíme projektovou dokumentaci k ČOV vyřídíme pro vás stavební povolení pro ČOV a povolení nakládání s vodami. Vysvětlíme Vám, co Vás čeká jako uživatele těchto systémů a jaké máte možnosti likvidovat OV.
 • Systémy na zadržování dešťové vody
  Tyto technologie jsou stále žádanější v souvislosti s nedostatkem vody na většině území ČR v posledních letech. Existují různé výrobky z různých materiálů. Sdělíme Vám, s čím máme zkušenosti, navrhneme Vám konkrétní řešení a postaráme se o realizaci.
 • Kolaudace
  Zařídíme pro vás zaměření stavby, všechny podklady ke kolaudaci a zúčastníme se namísto Vás kontrolní prohlídky stavebního úřadu.
 • Zpevněné plochy
  Na vaše přání provedeme výstavbu zpevněných ploch okolo domu, chodníky, příjezdové cesty, terasy atd.
 • Průběžné konzultace a dlouhodobé partnerství
  Kdykoliv se s námi můžete poradit a to telefonicky, e-mailem nebo osobně. Zůstaneme vám neustále k dispozici i nadále, můžete s námi konzultovat všechny nápady a úpravy, které třeba budete chtít časem na svém domě realizovat.