MODULÁRNÍ DŘEVOSTAVBY COUNCIL

Modulová výstavba představuje nejnovější trendy v bydlení. Variabilita systému umožňuje nejen využití pro bydlení, ale například i pro občanské stavby, kanceláře, školky, rekreační objekty apod.

Výhody a vlastnosti modulárních dřevostaveb

Jednoduchost

Hlavní myšlenka spočívá v jednoduchosti. Každá modulární dřevostavba je sestavena z jednoho či více tzv. modulů, které jsou připraveny ve výrobě za dodržování přesných výrobních postupů. Tyto moduly jsou následně převezeny na stavbu, kde jsou během krátkého času sestaveny do podoby zvolené varianty. Jádrem každé varianty je tzv. základní modul, který obsahuje kuchyň, technické a hygienické zázemí. K tomuto modulu jsou poté dle potřeby připojovány další části stavby, ve kterých se nachází ložnice, obytné prostory, apod.

Možnost rozšiřování

Dispozice je navržena tak, aby bylo možné kdykoliv v budoucnosti připojit další moduly a nechat tak stavbu růst dle aktuálních potřeb.

Dřevostavba se vším všudy

Celá konstrukce modulární dřevostavby je řešena jako dřevostavba, opatřená kvalitní tepelnou izolací z polyuretanové (PUR) pěny. Vnější povrch stěn je možné opatřit jak omítkou, tak i dřevěným obkladem, případně jinými běžnými materiály.

 • MOBILITA
  Modulární dřevostavbu vám přivezeme na připravený pozemek a během několika hodin sestavíme do finální podoby zvolené fáze a varianty. V budoucnosti je také samozřejmě možné dřevostavbu přemístit na jiné místo.
 • VARIABILITA
  Systém modulárních dřevostaveb nabízí mnoho variant. Vyberte si tu, která nejvíce odpovídá vašim požadavkům. Navíc je možné alternativně měnit varianty i po dokončení stavby – jednotlivé sestavy jsou vzájemně kompatibilní.
 • DOSTUPNOST
  Díky způsobu výroby a možnosti převzít stavbu ve více fázích dokončenosti je modulární dřevostavba dostupná téměř pro každého.
 • KVALITA
  Jednotlivé moduly jsou vyrobeny s maximální přesností. Veškeré použité materiály zaručují úsporu energií při užívání stavby a jsou certifikovány pro účely realizace bydlení. V rámci dodávky je poskytnuta záruka.